Fischerová-Kvěchová Marie (Kutná Hora 1892 - 1984)
Tančící děti, signováno a datováno vpravo Máňa Fischerová - Kvěchová 1916, kombinovaná technika/papír, 55 x 67 cm, sklo, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |